Ovaj oglas je istekao: 14.06.2016

Hrvatski zavod za zapošljavanje

ELEKTRIČAR - ELEKTROTEHNIČAR M/Ž

Poslodavac: VODOVOD, D.O.O. - Skupljanje, pročišćavanje i distribucija vode

Traži se ELEKTRIČAR - ELEKTROTEHNIČAR M/Ž (1) na određeno. Puno radno vrijeme.
Nema smještaja.
Teren:Terenski rad.
Prijevoz: U cijelosti

Stručna sprema:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Zanimanje: električar/električarka održavanja

Radno iskustvo: 2. g.

Vozački ispit: B kat.

Opis poslova: ELEK

Ostali uvjeti:

za prijam u radni odnos jednog zaposlenika na radnom mjestu

-električar (elektrotehničar)

na određeno vrijeme od 6 mjeseci.

Uvjeti koje kandidati trebaju ispunjavati:

- SSS-elektrotehnički smjer
- najmanje 2 godine radnog iskustva
- vozački ispit „B“ kategorije

Uz pisanu prijavu kandidati trebaju obvezno priložiti:

- životopis
- dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslik diplome)
- dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslik domovnice)
- dokaz o radnom iskustvu (preslik radne knjižice ili elektronički ispis staža iz HZMO-a)
- preslik vozačke dozvole

S obzirom da se uz prijavu prilažu neovjereni dokumenti, prije izbora, kandidati će predočiti izvornike.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je, osim traženih uvjeta, dostaviti i dokaz o tom statusu.

Svi prijavljeni kandidati bit će pozvani na razgovor. Ukoliko kandidat ne pristupi razgovoru, smatrat će se da je povukao prijavu.
O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Pisane prijave podnose se u roku od 8 dana od objave javnog natječaja u Slobodnoj Dalmaciji na adresu:

Vodovod d.o.o. Makarska
Obala kralja Tomislava 16/1
21 300 Makarska
s naznakom „Natječaj za električara-ne otvaraj“.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Zamolba: Obala kralja Tomislava 16/1, Makarska

Regija obavljanja posla: SPLITSKO-DALMATINSKA

Mjesto obavljanja posla: MAKARSKA

Vrijedi do: 14.06.2016

Prikazan: 113 puta