Ovaj oglas je istekao: 20.01.2018

Hrvatski zavod za zapošljavanje

PRODAVAČ/ICA

Poslodavac: PRIMA NAMJEŠTAJ d.o.o. - Proizvodnja ostaloga namještaja

Traži se PRODAVAČ/ICA (4) na određeno. Puno radno vrijeme.
Nema smještaja.
Teren:Rad na jednom mjestu
Način rada: Smjena - prijepodne;Smjena - poslijepodne
Prijevoz: Djelomično

Stručna sprema:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Zanimanje: prodavač/prodavačica

Radno iskustvo: 1. g.

Informatička znanja: Potrebno poznavanje osnova informatike

Vozački ispit: B kat.

Opis poslova: PRODAVAČ/ICA

Ostali uvjeti:
Opis poslova: primanje kupaca i prezentacija robe, provođenje prodajnog razgovora uz prodajno savjetovanje, izrada ponuda na upite uz sastavljanje kalkulacija i obračuna, briga o izgledu, ispravnosti i urednosti robe, briga o dekoracijama, isticanju cijena i deklaracija i ostali poslovi po potrebi u salonu. Poželjno iskustvo u prodaji namještaja.
Za prijavu na oglas poslati: zamolbu, životopis, preslik osobne iskaznice.
Mjesto rada: Varaždin - TC Lumini.

Zamolba: Škorpikova 22, 10090 Zagreb
Email: aartukovic@prima-namjestaj.hr

Regija obavljanja posla: VARAŽDINSKA

Mjesto obavljanja posla: VARAŽDIN

Vrijedi do: 20.01.2018

Prikazan: 10 puta