Hrvatski zavod za zapošljavanje

PRODAJNI PREDSTAVNIK/PRODAJNA PREDSTAVNICA

Poslodavac: KARLA -

Traži se PRODAJNI PREDSTAVNIK/PRODAJNA PREDSTAVNICA (1) na neodređeno. Puno radno vrijeme.
Nema smještaja.
Teren:Terenski rad.
Prijevoz: U cijelosti

Stručna sprema:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Zanimanje: strojarski inženjer/strojarska inženjerka

Radno iskustvo: 1. g.

Strani jezici: engleski

Informatička znanja: Potrebno poznavanje osnova informatike

Vozački ispit: B kat.

Opis poslova: OPIS POSLA: PRODAJA POTROŠNIH MATERIJALA ZA INDUSTRIJU, INDUSTRIJSKIH MAZIVA, BRUSNIH I REZNIH ALATA.

Ostali uvjeti:
Opis posla: prodaja potrošnih materijala za industriju, industrijskih maziva, brusnih i reznih alata.
Za uspješno obavljenje posla potrebna su napredna informatička znanja.
Plaća se sastoji od fiksnog dijela i dijela koji ovisi o uspješnosti prodaje.
Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme uz probni rad.
Radi se na području Zagreba i Zagrebačke županije.
Zainteresirani kandidati mogu svoju zamolbu i životopis poslati elektroničkom poštom.

Email: karla@sb.t-com.hr

Regija obavljanja posla: GRAD ZAGREB

Mjesto obavljanja posla: ZAGREB

Vrijedi do: 31.01.2018

Prikazan: 9 puta