Ovaj oglas je istekao: 31.05.2018

Hrvatski zavod za zapošljavanje

POMOĆNI/A MONTER/KA GRIJANJA I VENTILACIJE

Poslodavac: AKTEON d.o.o. - Instalacije za vodu, plin, grijanje, hlađenje

Traži se POMOĆNI/A MONTER/KA GRIJANJA I VENTILACIJE (3) na određeno. Puno radno vrijeme.
Obiteljski stan.
Teren:Oboje.
Prijevoz: U cijelosti

Stručna sprema:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Zanimanje: instalater/instalaterka grijanja i klimatizacije

Radno iskustvo: 1. g.

Opis poslova:

Ostali uvjeti:
Opis poslova: pomoćni poslovi kod instalacije vodovoda, grijanja i klimatizacije u stambenim zgradama. Poslodavac organizira i plaća trošak prijevoza i smještaja. Smještaj u stanovima (2-4 osobe). Mjesta rada: Mainz, Frankfurt/M i Koln. Izaslani radnici.

Email: infoblik@infoblik.hr

Regija obavljanja posla: NJEMAČKA

Mjesto obavljanja posla: NJEMAČKA

Vrijedi do: 31.05.2018

Prikazan: 46 puta