Hrvatski zavod za zapošljavanje

RUKOVATELJ / RUKOVATELJICA BAGEROM

Poslodavac: LIM RAD d.o.o. - Podizanje i pokrivanje krovnih konstrukcija

Traži se RUKOVATELJ / RUKOVATELJICA BAGEROM (2) na određeno. Puno radno vrijeme.
Nema smještaja.
Teren:Terenski rad.
Prijevoz: Bez naknade

Stručna sprema:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Zanimanje: rukovatelj/rukovateljica strojevima za iskop

Radno iskustvo: 1. g.

Vozački ispit: B kat.

Opis poslova: OPIS POSLA: TRAŽI SE RADNIK/RADNICA ZA RAD S BAGEROM KOJI ĆE UJEDNO BITI I POMOĆNI LIMAR ZA RAD U PROIZVODNJI, A PO POTEBI I NA TERENU. KANDIDATI/KANDIDATKINJE MORAJU IMATI SVE POTREBNE DOZVOLE ZA RAD NA BAGERU.

Ostali uvjeti:
OPIS POSLA: traži se radnik/radnica za rad s bagerom koji će ujedno biti i pomoćni limar za rad u proizvodnji, a po potebi i na terenu. Kandidati/kandidatkinje moraju imati sve potrebne dozvole za rad na bageru.

Predviđena plaća: 4.000,00 kn neto

Email: limrad.pleternica@gmail.com

Regija obavljanja posla: POŽEŠKO-SLAVONSKA

Mjesto obavljanja posla: PLETERNICA

Vrijedi do: 21.06.2018

Prikazan: 5 puta