Hrvatski zavod za zapošljavanje

RADNIK/RADNICA U ODRŽAVANJU-JAVNI RAD

Poslodavac: GRAD METKOVIĆ - Gradska predstavnička i izvršna tijela

Traži se RADNIK/RADNICA U ODRŽAVANJU-JAVNI RAD (45) na određeno. Puno radno vrijeme.
Nema smještaja.
Teren:Oboje.
Prijevoz: Djelomično

Stručna sprema:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Zanimanje: radnik/radnica u održavanju

Radno iskustvo: Nije potrebno.

Opis poslova: POSLOVI KOMUNALNOG ODRŽAVANJA, KOSIDBA, BOJANJE, ODRŽAVANJE, ČIŠĆENJE...

Ostali uvjeti:

Grad Metković oglašava potrebu za 45 radnika u održavanju prema sljedećim kriterijima skupine osoba kojima Hrvatski zavod za zapošljavanje sufinancira 100% troška bruto plaće.

Bez obzira na duljinu prijave u evidenciju:

hrvatski branitelji, djeca i supružnici poginulih i nestalih hrvatskih branitelja, žrtve seksualnog nasilja u ratu, roditelji s 4 i više malodobne djece, roditelji djece s teškoćama u razvoju, roditelji djece oboljele od malignih bolesti, roditelji udovci i

Osobni dolazak: Stjepana Radića 1, Metković

Regija obavljanja posla: DUBROVAČKO-NERETVANSKA

Mjesto obavljanja posla: METKOVIĆ

Vrijedi do: 22.06.2018

Prikazan: 9 puta